Zakupy Google

zapraszamy
do zapoznania się
z filmem

Zakupy Google

 

Usługa Zakupy Google polega na reklamowaniu asortymentu sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. Reklamy mają atrakcyjną formę i składają się ze zdjęcia, opisu, ceny oraz warunków dostawy produktu. Klienci na podstawie tych informacji są w stanie zdecydować czy są zainteresowani ofertą. Dzięki Zakupom Google ułatwisz swoim klientom odnalezienie Twojej oferty oraz zapewnisz sobie wartościowy ruch w sklepie internetowym!

ZALETY ZAKUPÓW GOOGLE

 • Indywidualna reklama każdego produktu
  Wszystkie produkty w Twoim sklepie, które zdecydujesz się promować, będą posiadały zindywidualizowaną reklamę. Potencjalni nabywcy zainteresowani zakupem, ujrzą nie tylko zdjęcie produktu jaki oferujesz, ale również szczegółowy opis produktu, przedstawiający najbardziej istotne informacje dla potencjalnego kupca.
   
 • Precyzyjny przekaz reklamowy
  Reklamy są generowane na podstawie opisu ze sklepu. Masz pewność, że Twój przekaz reklamowy jest aktualny i zgodny z zwartością Twojego serwisu.
   
 • Oszczędność kosztów
  Dzięki gotowej informacji o Twoim produkcie klienci przed wyjściem do Twojego sklepu, są w stanie ocenić, czy przedstawione przez Ciebie warunki są dla nich atrakcyjne. Masz pewność, że w reklamę klikają jedynie osoby, które są zainteresowane zakupem.
   
 • Atrakcyjna forma reklamy
  Dzięki wyświetlaniu zdjęć poszukiwanych produktów Twoja reklama przykuwa uwagę i wyróżnia się na tle konkurencji.
   
 • Maksymalne skracanie drogi do zakupu
  Dzięki Zakupom Google potencjalni klienci już na etapie wyszukiwarki widzą najważniejsze informacje, takie jak zdjęcie produktu i cenę. Wielu z nich, chcąc zaoszczędzić swój czas, zaprzestanie dalszych poszukiwań i być może to właśnie z Twojej oferty postanowią skorzystać.
   
 • Płatności jedynie za kliknięcia w reklamę
  Nie płacisz za wyświetlenia produktów, jedynie za wejścia do Twojego serwisu. Dzięki kampanii produktowej osoby, które postanowiły odwiedzić Twój sklep są już zapoznane z warunkami współpracy. Klikając w Twoją reklamę potwierdzają to, iż je akceptują. Jesteś już o krok bliżej do sfinalizowania zakupu. 
   
 • Promowanie marki sklepu
  Każda reklama produktu z Twojego sklepu wyświetla również nazwę Twojego sklepu. W ten sposób możesz budować świadomość Twojej marki wśród klientów i stać się liderem na rynku.
   
 • Maksymalna widoczność w wyszukiwarce Google
  Reklama Twoich produktów ukaże się w postaci zdjęcia w wyszukiwarce tekstowej, co stanowi atrakcyjne wyróżnione wśród innych wyników wyszukiwania. Dodatkowo Twoje produkty będą widoczne nad naturalnymi wynikami wyszukiwania, dzięki czemu wyprzedzisz konkurencję, która posiada wysokie pozycje w wyszukiwarce.
   
 • Reklama wybranych produktów
  Kampania Produktowa umożliwia zarządzanie intensywnością promocji wybranych grup produktów, dzięki czemu to Ty zdecydujesz, na promocję której części asortymentu będziesz przeznaczać większą część budżetu.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Certyfikat Partnera Google

WebDoctor jest certyfikowanym partnerem Google - dzięki naszej wiedzy otrzymasz profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację kampanii.

 

Strategiczne podejście

Zakupy Google to usługa, która świetnie uzupełnia się z Kampanią Wizerunkową. Współpracując z nami masz pewność, że przedstawimy Tobie najlepsze strategie promocyjne, a wszystko po to, aby Twoja kampania przyniosła jak najwięcej korzyści. Jeśli połączymy działanie kampanii Zakupy Google z Kampanią Wizerunkową, w sytuacji gdy potencjalny klient wejdzie na stronę Twojego sklepu i nie dokona zakupu, wówczas dzięki uruchomieniu Kampanii Wizerunkowej, mamy możliwość wyświetlania temu internaucie bannerów promujących Twój sklep, utrwalając w nim potrzebę zakupu.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń