Help (zmiany na stronie)

zapraszamy
do zapoznania się
z filmem

HELP

HELP - zmiany na stronie

już od 99 zł / godzinę

Usługa polega na wprowadzaniu zmian programistycznych, dotyczących wyglądu i funkcjonalności strony internetowej. Help jest dedykowana dla osób ceniących sobie komfort, szybkie działanie i profesjonalizm. 

ZALETY HELP

 • Pomoc i stała opieka nad stroną
  W ramach usługi HELP otrzymasz gwarancję stałej opieki nad stroną, dzięki czemu w każdym momencie możesz kontaktować się z dedykowanym Opiekunem i zlecić wdrożenie zmian w Twoim serwisie.

 • Gwarancja zadowolenia
  WebMasterzy WebDoctor wyróżniają się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również wysoką kulturą obsługi - każde rozwiązanie skonsultują z Tobą. Będziesz mieć pewność, że wprowadzone zmiany spełnią Twoje oczekiwania.

 • Oszczędność czasu
  Twój dedykowany WebMaster wyręczy Cię we wszelkich aktualizacjach serwisu, dzięki czemu swój czas możesz poświęcić na działania związane z rozwojem firmy.

 • Decyzyjność i kontrola zmian
  To Ty decydujesz i kontrolujesz, które zmiany mają zostać wdrożone, Będziesz mieć pewność, że nie wprowadzimy modyfikacji bez uprzedniego zatwierdzenia ich przez Ciebie.

 • Raportowanie
  Po zakończeniu wprowadzania zmian w Twoim serwisie otrzymasz raport wykonanych prac i z łatwością zaprezentujesz w firmie, jakie aktualizacje zostały dokonane.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Kompleksowość zmian

Działamy kompleksowo, dzięki temu masz pewność, że wprowadzone zmiany będą korzystnie wpływały na wszystkie działania promocyjne prowadzone na Twojej stronie.

 

Doświadczenie

Specjaliści WebDoctor posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu masz gwarancję, że otrzymasz sprawdzoną i rzetelną obsługę Twojego serwisu.

 

Bezpieczeństwo

Dostęp do Twojej witryny ma jedynie dedykowany WebMaster. Masz pewność, że dane dostępowe strony są bezpieczne i zostały powierzone w dobre ręce.

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń