Statystyki Google Analytics

już od 99 zł / miesiąc

Usługa polega na profesjonalnym doradztwie, odnoszącym się do statystyk dotyczących ruchu na stronie internetowej. Obejmuje ona także konsulting dotyczący obsługi konta Goole Analytics: co oznaczają poszczególne statystyki i jak należy je interpretować.

ZALETY GOOGLE ANALYTICS

 • Monitoruj ruchu na stronie
  Narzędzie Google Analytics pozwoli Ci uzyskać  szczegółową wiedzę na temat  natężenia ruchu użytkowników na Twojej stronie, dzięki czemu udoskonalisz kierunek dalszych działań promocyjnych.

 • Korzystaj z profesjonanego doradztwa
  Kompleksowe doradztwo, jakie oferujemy zapewni Ci komfort i wygodę w postaci stałego kontaktu z Ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące statystyk Twojego serwisu.

 • Analizuj dane
  Mierzalność prowadzonych działań sprawi, że łatwo ocenisz zwrot z inwestycji w podjęte działania promocyjne.

 • Zrozum potrzeby Twoich klientów
  Dzięki analizie zebranych danych, dowiesz się, kim są Twoi Klienci: skąd pochodzą i w jaki sposób trafiają na Twoją stronę. Poznasz ich preferencje - czego poszukują na stronie, którymi produktami i usługami są zainteresowani.

 • Korzystaj z użytecznych raportów
  Na życzenie otrzymasz darmowy raport przedstawiający istotne dla Ciebie statystyki. Będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi popularności Twojego serwisu.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

 

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Konsulting

Niezależnie w jakim zakresie współpracujesz z WebDoctor, zupełnie za darmo otrzymasz od nas doradztwo dotyczące statystyk Twojego serwisu. W każdym momencie będziesz mógł konsultować się ze Specjalistą, żeby właściwie interpretować zgromadzone dane.

 

Doświadczenie

Specjaliści WebDoctor posiadają wieloletnie doświadczenie w interpretacji statystyk. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że otrzymasz właściwe wnioski, które ułatwią Ci podjęcie kolejnych decyzji promocyjnych.

 

Darmowa usługa

W trosce o skuteczność prowadzonych działań promocyjnych, każdy nasz Klient otrzymuje propozycję podpięcia serwisu do narzędzia Google Analytics, żeby na bieżąco analizować prowadzone działania i oceniać ich skuteczność. 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń