Reklamy Video na YouTube

już od 399 zł / miesiąc

Reklamy video na YouTube polegają na wyświetlaniu krótkiego spotu przed filmami w serwisie. Specjalnie przygotowane filmy wyświetlamy osobom zainteresowanym daną tematyką, aby przekaz był nie tylko atrakcyjny, ale też trafnie skierowany.

ZALETY REKLAM VIDEO NA YOUTUBE

 • Przyciągaj uwagę i promuj w oryginalny sposób
  Wykorzystuj innowacyjne rozwiązania i reklamuj się za pomocą video. Filmy video przyciągają większą uwagę widza i wpływają pozytywnie na promocję Twojego wizerunku jako firmę nowoczesną i rozwijającą się.
   
 • Wykorzystaj ogromny zasięg YouTube
  Serwis YouTube odwiedza codziennie ponad 16 mln użytkowników w Polsce. Z pewnością są wśród nich również Twoi klienci. Dzięki aktywnej promocji na tym portalu dotrzesz ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców.
   
 • Promuj swój wizerunek lub konkretne produkty i usługi
  YouTube jest obecnie jednym z portali, w którym użytkownicy chętnie spędzają swój wolny czas. Obecność Twojej firmy w tak prestiżowym serwisie sprawi, że będziesz postrzegany jako lider w swojej branży. Dzięki temu znacznie zwiększy się Twoja rozpoznawalność.  
   
 • Dotrzyj do konkretnej grupy odbiorczej
  Dzięki odpowiedniej konfiguracji kampanii Twoje reklamy video będą wyświetlały się jedynie osobom, które definiujesz jako swoich potencjalnych Klientów. Ustawienia kampanii umożliwiają  kierowanie na treści, zainteresowania, lokalizację, słowa kluczowe, wiek, płeć, a nawet na konkretne filmy i kanały w YouTube. Masz pewność, że trafiasz do interesującej Ciebie grupy odbiorczej.
   
 • Oszczędzaj i płać jedynie za obejrzane reklamy
  Współpracując z nami płacisz jedynie za obejrzaną reklamę. Opłata naliczana jest dopiero po obejrzeniu całego filmu lub po co najmniej 30 sekundach w przypadku dłuższych spotów. Użytkownik niezainteresowany ofertą pominie Twoją reklamę, a Ty nie zapłacisz za wyświetlenie. Dzięki temu wiesz, że inwestujesz jedynie w obejrzenia Twojej reklamy wyłącznie przez zainteresowanych internautów.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Spot reklamowy - kompleksowa realizacja i dobra cena

Przygotujemy dla Ciebie spot reklamowy, który przyciągnie uwagę widza i zachęci do skorzystania z Twojej oferty. Przedstawimy Ci gotowe wzorce rozwiązań, a Ty wybierzesz najbardziej odpowiadający wzór spotu. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkcja filmu będzie zrealizowana szybko i w przystępnej cenie.

Certyfikowani specjaliści

Nasi specjaliści ds. kampanii reklamowych, posiadają certyfikaty AdWords dla Wideo, dzięki czemu przygotowywane przez nich filmy reklamowe spełniają najwyższe jakościowe standardy.

 

Indywidualne i profesjonalne podejście

Zanim zaczniemy tworzyć spot reklamowy dla Twojej firmy, dogłębnie zapoznamy się z jej profilem działalności oraz proponowanymi produktami i usługami. Dzięki temu przygotujemy atrakcyjne wideo, które trafi w gusta Twojej grupy docelowej.

 

Stała opieka

Kontakt z Opiekunem oraz możliwość otrzymywania raportów pozwolą Ci, w dogodnym dla Ciebie czasie, konsultować prowadzone działania oraz monitorować przebieg kampanii video.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń