Reklama GSP

już od 299 zł / miesiąc

Reklama GSP to nowoczesny sposób reklamowania produktów lub usług. Dzięki temu rozwiązaniu reklamy graficzne pojawią się bezpośrednio w skrzynkach poczty Gmail Twoich potencjalnych klientów. Wyświetlanie reklam opiera się na analizie korespondencji użytkowników. W ramach usługi reklamy są kierowane na słowa kluczowe związane z Twoją ofertą, działalnością konkurencji lub do określonej przez Ciebie grupy zawodowej. Płatność naliczana jest dopiero gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę!

ZALETY REKLAM GSP

 • Budowanie świadomości marki
  Dzięki reklamom GSP użytkownicy poczty Gmail z pewnością łatwiej rozpoznają i zapamiętają Twoją markę. Ponadto, zadbasz o pozytywnie relacje ze swoimi obecnymi klientami.

 • Lepsze wyniki sprzedażowe
  Odpowiednio przygotowana, ciekawa i angażująca reklama sprawia, że odbiorca jest bardziej zainteresowany Twoimi produktami lub usługami. Ma to bezpośrednie przełożenie na generowanie sprzedaży.
   
 • Wysoka skuteczność
  Reklamy GSP są stosunkowo często otwierane przez potencjalnych klientów. Dzięki temu wielu użytkowników zapozna się z Twoimi produktami i usługami.

 • Duży zasięg
  Reklamy GSP wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniach, dzięki temu dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów. Usługa GSP jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki temu reklamy wyświetlą się użytkownikom niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

 • Idealnie dopasowana reklama
  Dzięki dużym możliwościom optymalizacyjnym dotrzesz do konkretnej grupy odbiorców.
 
 • Natychmiastowy efekt
  Kampania GSP daje natychmiastowy efekt - reklama wyświetla się od razu po starcie kampanii, w skrzynkach mailowych Gmail. Z łatwością trafisz do wybranej przez Ciebie grupy docelowej.
 • Innowacyjność
  Kampania GSP to nowość na rynku reklamowym. W Polsce dostępna jest dopiero od kilku miesięcy. Korzystając z tej usługi możesz wyprzedzić swoją konkurencję. 
   
 • Bieżąca kontrola
  W trakcie trwania kampanii otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować statystyki i oceniać skuteczność prowadzonych działań.

 • Stała optymalizacja kampanii
  Certyfikowany Specjalista monitoruje i optymalizuje Twoje reklamy, zwiększając ich skuteczność. Dzięki temu zainwestowany przez Ciebie budżet jest efektywnie wykorzystywany.

 • Mierzalność
  Dokładne statystyki, jakie udostępniamy umożliwią Ci zbadanie, czy reklama spełnia Twoje cele, np. ilość dokonanych zakupów czy wypełnionych formularzy kontaktowych. Poznasz preferencje swoich Klientów oraz zaplanujesz kolejne działania promocyjne.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

Certyfikat Partnera Google

WebDoctor jest certyfikowanym partnerem Google - dzięki naszej wiedzy otrzymasz profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację kampanii.

 

Stała opieka

Możesz konsultować się z nami na każdym etapie współpracy, dzięki temu strategia rozwoju Twojego serwisu będzie zawsze odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Kliknij i zadzwoń