Reklamy Google AdWords

Reklamy Google AdWords to szeroki wachlarz narzędzi dostępnych w płatnych wynikach wyszukiwania oraz sieci reklamowej Google. Dzięki Reklamom Google AdWords dotrzesz do swoich potencjalnych klientów w momencie gdy poszukują Twoich produktów. Pomożemy Ci dobrać optymalne narzędzia, aby każda złotówka zainwestowana w promocje przyniosła jak największy zysk. 

Linki Sponsorowane

 

 

Linki sponsorowane AdWords umożliwiają natychmiastową promocję w wyszukiwarce Google. Poprzez wyświetlanie reklam tekstowych na określone frazy, wpisywane przez potencjalnych Klientów, witryna - bez oczekiwania na efekt - pojawi się zaraz obok naturalnych wyników wyszukiwania. Jako pierwsi w Polsce prowadzimy Kampanie Linków Sponsorowanych Google bez ograniczeń co do ilości słów kluczowych oraz budżetu przeznaczonego na kliknięcia w reklamy.

Zakupy Google

 

Usługa Zakupy Google polega na reklamowaniu asortymentu sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. Reklamy mają atrakcyjną formę i składają się ze zdjęcia, opisu, ceny oraz warunków dostawy produktu. Klienci na podstawie tych informacji są w stanie zdecydować czy są zainteresowani ofertą. Dzięki Zakupom Google ułatwisz swoim klientom odnalezienie Twojej oferty oraz zapewnisz sobie wartościowy ruch w sklepie internetowym!

Reklama GSP

już od 299 zł / miesiąc

Reklama GSP to nowoczesny sposób reklamowania produktów lub usług. Dzięki temu rozwiązaniu reklamy graficzne pojawią się bezpośrednio w skrzynkach poczty Gmail Twoich potencjalnych klientów. Wyświetlanie reklam opiera się na analizie korespondencji użytkowników. W ramach usługi reklamy są kierowane na słowa kluczowe związane z Twoją ofertą, działalnością konkurencji lub do określonej przez Ciebie grupy zawodowej. Płatność naliczana jest dopiero gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę!

KW

Kampania Wizerunkowa

już od 690 zł / miesiąc

Kampania wizerunkowa polega na emisji reklam bannerowych i tekstowych każdemu użytkownikowi, który odwiedził firmową witrynę. Zasięg przekazu obejmuje miliony stron internetowych, należących do Sieci Reklamowej Google (Google Display Network).

KW

Kampania Banerowa

już od 690 zł / miesiąc

Kampania Banerowa polega na emisji reklam bannerowych i tekstowych na milionach stron internetowych znajdujących się w Sieci Reklamowej Google (Google Display Network). Reklamy możemy kierować na wybrane przez nas strony lub użytkowników o określonym profilu zainteresowań.

Kliknij i zadzwoń