Referencje

Najlepszym świadectwem profesjonalizmu, zaangażowania i skuteczności naszej firmy są opinie naszych zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi referencjami, które są najlepszym dowodem na to, że firma WebDoctor jest liderem w dziedzinie doradztwa internetowego.

Jagoda Kuźma

Szeroko pojęte działania marketingowe prowadzone przez Zespół WebDoctor, obejmowały między innymi linki sponsorowane oraz pozycjonowanie. Specjaliści zadbali o idealnie dopasowany przekaz reklamowy oraz skuteczne promowanie „Fotoportalu” w wyszukiwarce Google. 

- Jagoda Kuźma
Account Manager fotoportal.poznan.pl

Urszula Płonka

Szkolenie było fantastyczne, dużo się dowiedzieliśmy, uważamy, że takie szkolenie przydaje się w biznesie MLM i mamy ochotę na coś więcej...

- Urszula Płonka
Dyrektor Generalny - Oriflame

Bartosz Lewicki

Profesjonalna optymalizacja kodu naszej strony, wskazówki dotyczące zmian, a także stały kontakt z naszą firmą świadczy o wysokiej jakości usług WebDoctor. Efekty tych prac możemy zauważyć w wypracowanych pozycjach w wyszukiwarce Google.

- Bartosz Lewicki
OSRAM Sp. z o.o.

Ewa Paszko

Wysoki poziom świadczonych usług, rzeczowe podejście do pracy, fachowe doradztwo w zakresie prowadzenia strony, a także stały, przyjazny kontakt – to najważniejsze zalety zespołu WebDoctor. Dlatego z pełnym zaufaniem powierzyliśmy im zarówno pozycjonowanie dwóch witryn, jak i prowadzenie kampanii linków sponsorowanych.

- Ewa Paszko
Curver Poland Sp. z o.o.

Michał Białek

Solidny i niezawodny doradca w zakresie wykorzystania internetu w działaniach marketingowych. Kadra WebDoctor jest fachowa, rzetelna i co najważniejsze doświadczona.

- Michał Białek
Wykop.pl

Grzegorz Kordeczka

Nasza współpraca z Media Expert obejmowała organizację szkoleń dotyczących kompleksowej analizy stron internetowych. Podczas WebDoctor Training Center nasi słuchacze dowiedzieli się jak mierzyć skuteczność swoich działań w Internecie oraz w jaki sposób gromadzić dane, niezbędne do wdrażania efektywnych strategii e-marketingowych. 

- Grzegorz Kordeczka
Organizator WebDoctor Training Center

Piotr Skowiera

Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że pracownicy firmy WebDoctor to wiarygodni i rzetelni doradcy w zakresie wykorzystania internetu w działaniach marketingowych.

- Piotr Skowiera
Aviva Commercial Union

Dagmara Lewandowska

Doradcy WebDoctor umiejętnie scalają nasze oczekiwania ze swoim doświadczeniem. Stanowią grupę miłych i rzetelnych ludzi, z którymi warto współpracować.

- Dagmara Lewandowska
EnergoPartner Sp. z o.o., Grupa Enea

Dorota Łapa

Oj.... dobrze... super... są inspirujący... Grzegorz Kordeczka porusza ważne kwestie życiowe przy okazji profesjonalnych szkoleń...

- Dorota Łapa
Orkiszowe Pola

Norbert Brodowski

Polecam, merytoryczne przygotowanie przekładające się na wyniki w praktyce pozwalają na wysoką ocenę.

- Norbert Brodowski
Dyrektor zarządzający - QUEST Change Managers Sp. z o.o.

Anna Frank

Firma PROFES korzysta z usług Webdoctor już ponad 3 lata i nie mamy zamiaru nic zmieniać, jest super. Telefony od handlowców firm konkurencyjnych są u nas blokowane na poziomie sekretariatu :)

- Anna Frank
Profes Centrum Kształcenia i Doradztwa

Marta Banasiak

Referencje możemy zawrzeć w słowach: Rzetelni Fachowcy - Polecamy usługi firmy WebDoctor.

- Marta Banasiak
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Mateusz Wróbel

Łatwość przekazywania wiedzy opakowane w prostotę powoduje, że Twój biznes po tym szkoleniu pójdzie niesamowicie do przodu! Mega polecam Grześka za wiedzę i normalność! Pozdrawiam.

- Mateusz Wróbel
Dyrektor Generalny - Souvre Internationale

Kliknij i zadzwoń