seo

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

już od 990 zł / miesiąc

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych long-tail to znakomite rozwiązanie dla stron internetowych o rozbudowanej strukturze, które warto pozycjonować na większą ilość fraz. Jest to świetny sposób na generowanie wartościowego ruchu oraz zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie doskonale wspiera budowanie marki sklepu internetowego oraz pozwala pozyskać nowych Klientów. W ramach usługi dokonujemy optymalizacji całego serwisu, znacznie zwiększając bezpieczeństwo Twojej domeny.

ZALETY POZYCJONOWANIA SKLEPÓW Internetowych

 • Generuj ruch
  Pozycjonowanie Sklepu Internetowego long-tail pozwala na stopniowe zwiększanie wartościowego ruchu w sklepie internetowym oraz utrzymywanie go na wysokim poziomie.
   
 • Pozycjonowanie bez ograniczeń
  W ramach usługi pozycjonujemy nieograniczoną liczbę słów kluczowych, skupiając się w pierwszej kolejności na frazach z największym potencjałem.
   
 • Zwiększ widoczność
  Dzięki pozycjonowaniu większej ilości słów kluczowych, Twój sklep będzie lepiej widoczny w wynikach wyszukiwania Google.
   
 • Wykorzystaj potencjał swojego sklepu
  Jeśli posiadasz stronę internetową o rozbudowanej strukturze lub z dużą ilością treści, pozycjonowanie kilku lub kilkunastu fraz nie wykorzysta jej całego potencjału. W takim przypadku warto postawić na usługę long-tail.
   
 • Pełna optymalizacja
  W ramach realizacji usługi, nasz specjalista dokona optymalizacji całego serwisu klienta, a nie jedynie wybranych podstron, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego pozycjonowania.
   
 • Większe bezpieczeństwo
  Dzięki systematycznej pracy naszego specjalisty nad całym serwisem, zadbasz o większe bezpieczeństwo domeny, nie narażając jej na niepożądane filtry.

   

Dlaczego z nami?

 

Strategiczne podejście

Specjalista na bieżąco planuje strategię rozwoju serwisu Klienta, dokonując analizy słów z potencjałem oraz analizy konkurencji. Wszystko po to, aby osiągnąć maksymalny wzrost ruchu z organicznych wyników wyszukiwania na stronie klienta. 

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

 

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

 

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

 

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Stała opieka

Kontakt ze Specjalistami ds. SEO  pozwoli na wybranie właściwej strategii rozwoju Twojego serwisu i jej konsekwentną realizację. Możesz konsultować się z nami na każdym etapie współpracy, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami. 

Doświadczenie

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego Specjalisty będziesz mieć pewność, że Twój serwis będzie bezpieczny.

 

Raportowanie

W ramach współpracy otrzymasz od nas comiesięczny raport na temat ruchu pochodzącego z organicznych wyników wyszukiwania Google oraz ogólnej ilości słów kluczowych, na które widoczna jest Twoja witryna.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń