Linki Sponsorowane

 

 

Linki sponsorowane AdWords umożliwiają natychmiastową promocję w wyszukiwarce Google. Poprzez wyświetlanie reklam tekstowych na określone frazy, wpisywane przez potencjalnych Klientów, witryna - bez oczekiwania na efekt - pojawi się zaraz obok naturalnych wyników wyszukiwania. Jako pierwsi w Polsce prowadzimy Kampanie Linków Sponsorowanych Google bez ograniczeń co do ilości słów kluczowych oraz budżetu przeznaczonego na kliknięcia w reklamy.

ZALETY LINKÓW SPONSOROWANYCH

 • Natychmiastowy efekt
  Kampania linków daje natychmiastowy efekt - reklama wyświetli się od razu po starcie kampanii, obok naturalnych wyników wyszukiwania. Z łatwością trafisz do wybranej przez Ciebie grupy docelowej.

 • Pełna elastyczność
  Decydujesz o ilości słów kluczowych, grup reklam i budżecie przeznaczonym na kliknięcia w reklamy. Masz także wpływ na harmonogram wyświetlania reklam, który umożliwi dopasowanie kampanii do aktywności Twoich potencjalnych Klientów w sieci. Twoja reklama może wyświetlać się zarówno w wybranych miastach, województwach, w kraju i za granicą. Precyzyjnie trafisz z przekazem do swojej grupy odbiorczej – lokalnego społeczeństwa, lub też uzyskasz międzynarodowy zasięg.
   
 • Bieżąca kontrola
  W trakcie trwania kampanii otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować statystyki i oceniać skuteczność prowadzonych działań.

 • Stała optymalizacja kampanii
  Certyfikowany Specjalista monitoruje i optymalizuje Twoje reklamy, zwiększając ich skuteczność. Dzięki temu zainwestowany przez Ciebie budżet jest efektywnie wykorzystywany.

 • Mierzalność
  Dokładne statystyki, jakie udostępniamy umożliwią Ci zbadanie, czy reklama spełnia Twoje cele, np. ilość dokonanych zakupów czy wypełnionych formularzy kontaktowych. Poznasz preferencje swoich Klientów oraz zaplanujesz kolejne działania promocyjne.

 • Możliwości rozszerzania reklam
  Rozszerzymy Twoje reklamy o dodatkowe elementy, takie jak mapka dojazdowa i numer telefonu, co z pewnością wyróżni Cię na tle konkurencji i sprawi, że Klienci łatwiej dotrą do Twojej firmy.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

Certyfikat Partnera Google

WebDoctor jest certyfikowanym partnerem Google - dzięki naszej wiedzy otrzymasz profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację kampanii.

 

Stała opieka

Kontakt z Opiekunem oraz dostęp do Panelu Klienta pozwolą Ci, w dogodnym dla Ciebie czasie, konsultować prowadzone działania oraz monitorować przebieg kampanii.

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń