Dlaczego w WebDoctor?

 Wspólnie tworzymy markę WebDoctor i to my decydujemy o jej potencjale. Wiele dajemy, ale też wiele otrzymujemy. Budujemy niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja pracy i przyjaźniom: jesteśmy jednym zespołem!

Zespół

Wynagrodzenie

Korzystamy z możliwości zatrudnienia w długoletniej perspektywie i w oparciu o przejrzyste zasady. System wynagrodzeń oparty jest o dane z rynku, ale ranga stanowiska, doświadczenie, umiejętności i oczywiście wyniki również są premiowane. Nasze duże i małe sukcesy świętujemy wspólnie podczas firmowych zebrań, gdzie prócz niezwykle cennej pochwały Prezesa, zasłużeni otrzymują nagrody rzeczowe. Co ważne: u nas wypłata zawsze jest na czas.

Stanowisko pracy

W naszym biurze czeka na Ciebie wygodne biurko, krzesło i laptop z szybkim internetem, a do tego szereg przydatnych sprzętów i telefon z Twoim imieniem. Korzystamy z aplikacji i systemów, które ułatwiają pracę, a w naszym firmowym intranecie znajdziesz wszystko: informacje oficjalne, spora dawkę wiedzy i rozrywki, którą sobie nawzajem fundujemy. Jest też przepis na pyszne ciastka (wink)

Biuro

Mamy super biuro! Designerski wystrój, kosmiczne światła i miejsce oświecenia to tylko mała próbka tego, co zaskoczy Cię na naszym czwartym piętrze. Wiele czasu spędzisz w swoim dziale, pracując nad projektami i wymieniając z koleżankami i kolegami myśli, doświadczenia, kanapki i historyjki z życia wzięte. Życie towarzyskie kwitnie na balkonie (fajny widok na Górczyn), w kuchni i hollu. Klientów przyjmujemy w pokoju spotkań i sali konferencyjnej, wyposażonych w nowoczesne SMART TV do prezentacji i bogate akcesoria.

Rozwój

Bardzo ważna jest dla nas wiedza, nieustannie się rozwijamy. Organizujemy szkolenia u nas i uczestniczymy w konferencjach w całej Polsce. Często wychodzimy z inicjatywą udziału w interesujących nas wydarzeniach, co spotyka się z pozytywnym przyjęciem (i refundacją). Wszyscy mamy dostęp do firmowej biblioteki książek i pism branżowych, którą cały czas wzbogacamy o kolejne pozycje, aby na bieżąco się dokształcać i śledzić nowinki.

Kariera

Jesteśmy ambitni i wspólnie motywujemy się do działania. Zdobyte umiejętności są promowane przez awansy, aby każdy zajmował się tym, w czym się realizuje i co przynosi mu satysfakcję. Nikomu nie grożą szklane sufity i szklane schody, równouprawnienie świetnie się sprawdza. Jeśli w trakcie pracy odkryjesz nowy pomysł na siebie, u nas znajdziesz wsparcie do jego realizacji. Przyjdź, bądź kreatywny i zostań, kim chcesz lub skorzystaj z gotowych ścieżek kariery!

 

Aplikacja

Cenimy sobie zaangażowanie od samego początku znajomości, dlatego zwracamy uwagę na dobrze przygotowaną aplikację. Postaraj się podkreślić w CV te umiejętności i doświadczenia, które odpowiadają stanowisku, na jakie aplikujesz. Przeczytaj dokładnie ogłoszenie i odpowiedz na nie. Warto też wskazać na cechy, które Cię wyróżniają spośród innych kandydatów. Podziel się z nami swoimi zainteresowaniami oraz oczekiwaniami w stosunku do pracy. Chcemy wiedzieć, czy będziemy mogli Ci zaproponować to, czego oczekujesz. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Co powinno zawierać CV?

 • Imię i nazwisko,
 • telefon,
 • adres,
 • adres e-mail,
 • mile widziane zdjęcie,
 • wykształcenie,
 • umiejętności, kwalifikacje, kompetencje,
 • mile widziany cel zawodowy,
 • klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez WebDoctor sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Co powinien zawierać List Motywacyjny?

 • Dane osobowe,
 • informacje na jakie aplikujesz stanowisko i dlaczego,
 • postaraj się rozwinąć te treści, na które nie pozwalał skrótowy charakter CV, a które wnoszą nowe informacje do aplikacji.

 

Etapy rekrutacji

CV i pierwszy kontakt

Poszukując osób do zespołu zwracamy uwagę na te cechy, które pozwolą nie tylko sprostać wymaganiom zawodowym, ale też współtworzyć miłą atmosferę. Zależy nam na długoletniej współpracy, dlatego proces rekrutacji jest prowadzony bardzo starannie. Chcemy mieć pewność, że dla Ciebie i dla nas kolejne lata spędzone razem będą wyzwaniem i niezapomnianą przygodą. Analiza CV oraz listu motywacyjnego (nie jest konieczny, ale mile widziany) jest tylko wstępem do właściwej rekrutacji. Napływa do nas bardzo dużo zgłoszeń, dlatego wstępna selekcja odbywa się już na etapie dokumentów. Jeśli przejdziesz pomyślnie tę weryfikację, zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy rozmowę przez telefon. 

Assessment Center

Wiemy, że tradycyjne rozmowy na temat umiejętności nie zawsze pozwalają zaprezentować pełnię możliwości, dlatego w przypadku wybranych stanowisk decydujemy się na formę assessment center. W praktyce oznacza to, że podczas jednego spotkania gromadzimy wielu kandydatów (niekoniecznie na to samo stanowisko) i zlecamy im wykonanie kilku zadań indywidualnych oraz grupowych. Oceniamy sposób podejścia do tematu, umiejętność pracy w grupie i atmosferę. Dzięki temu dowiadujemy się o sobie znacznie więcej, niż podczas półgodzinnej rozmowy. Jest to również szansa dla osób, które stresują się podczas tradycyjnych rozmów kwalifikacyjnych. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł pokazać swoje dobre strony. Po prostu bądź sobą i postaraj się dobrze wykonywać zadania. Assessmenty organizowane przez WebDoctor we współpracy z zewnętrzną firmą HR mają też bardzo dużą przewagę nad tradycyjnymi rozmowami: zawiązują się pierwsze znajomości. Na spotkaniu zawsze obecny jest Prezes - będziesz miał szansę go poznać :)

Spotkania indywidualne

Osoby wyłonione w poprzednim etapie otrzymują zaproszenie na indywidualne spotkanie z naszym Prezesem. W porozumieniu z managerem danego działu to właśnie Prezes podejmuje decyzje o zatrudnieniu, dlatego chce mieć szansę na spotkanie z Tobą. Nie musisz się jednak obawiać, całym zespołem ręczymy, że Prezes nie gryzie i rozmowa jest bardzo miła. Ostatnim krokiem jest... podpisanie umowy.

Poradnik Kandydata, czyli jak do nas dołączyć?

Starannie przygotowane CV i list motywacyjny wyślij na adres kariera, wówczas będziesz mieć pewność, że trafi do odpowiedniej osoby. Jeśli przejdziesz pomyślnie pierwszą weryfikację i zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę/assessment center, upewnij się, że masz poprawny adres, datę i godzinę. Warto zapisać również numer telefonu na wypadek, gdybyś nie mógł pojawić się na spotkaniu.

Zaproszenie na rozmowę to dopiero połowa sukcesu. Teraz czeka Cię etap przygotowań, czyli zbierania informacji o firmie i stanowisku. Trochę ułatwiliśmy Ci sprawę - wszystko możesz znaleźć na naszej stronie - zachęcamy do jej przejrzenia. Przygotuj się do spotkania według wskazówek, które zapewne usłyszysz przez telefon, lub otrzymasz w mailu: zarezerwuj odpowiednio dużo czasu, wydrukuj CV, przygotuj sobie drugie śniadanie i sprawdź dojazd pod wyznaczony adres. Warto też wyposażyć się w coś do notowania.

Pierwszy dzień w pracy

Witaj w naszym zespole!
Na pewno chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Twój pierwszy dzień w nowej pracy.

Zapoznanie z zespołem

Twoja przygoda z WebDoctor zacznie się od spotkania z naszym zespołem. Poznasz wszystkich współpracowników i dowiesz się, czym się zajmują.

Stanowisko pracy

Twój mentor pokaże Ci Twoje stanowisko pracy i przekaże dane dostępowe do aplikacji, które sprawią, że praca będzie łatwiejsza i bardziej efektywna. Zapoznasz się z ich działaniem i zobaczysz, jakie ciekawostki skrywa nasz firmowy intranet.

Szkolenie

Rozpoczniesz szkolenie, które ułatwi Ci wdrożenie się w Twoje nowe obowiązki.

Kultura pracy

Poznasz kulturę pracy w WebDoctor. Przekonasz się jak pracujemy, komunikujemy się ze sobą oraz z Klientami i jak spędzamy przerwy. Dowiesz się też, gdzie możesz przygotować sobie posiłek, w którym sklepie są najsmaczniejsze hot-dogi, a gdzie pyszne bułki.

Sesja zdjęciowa

Umówisz się na pierwszą sesję zdjęciową w naszym studiu.

Własna koszulka

Zaprojektujesz swoją własną koszulkę, której wszyscy będą Ci zazdrościli (wink)

Oferty pracy

Pewnie posiadasz już pomysł na swoją przyszłość. Dołącz do nas, aby go zrealizować! Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Oferty pracy (etat) » Oferty stażu »

Kliknij i zadzwoń