Kampania Wizerunkowa

zapraszamy
do zapoznania się
z filmem

KW

Kampania Wizerunkowa

już od 690 zł / miesiąc

Kampania wizerunkowa pozwoli Ci szybko i precyzyjnie dotrzeć do Twoich potencjalnych Klientów. W ramach usługi reklamy bannerowe i tekstowe są wyświetlane tym użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją witrynę. Reklama wizerunkowa jest emitowana na milionach stron internetowych znajdujących się w Siecie Reklamowej Google. Dzięki temu masz pewność, że kampania wizerunkowa to skuteczne narzędzie promocji firmy o dużym zasięgu oddziaływania.

ZALETY KAMPANII WIZERUNKOWEJ

 • Wizerunek lidera w branży
  Wyświetlanie reklam na wielu stronach w całej sieci reklamowej Google sprawi, że Twoi odbiorcy będą postrzegać Cię jako solidną firmę, dbającą o swój wizerunek. Dzięki aktywnej Kampanii Wizerunkowej wyróżnisz się na tle konkurencji i wzmocnisz swoją pozycję w branży.
   
 • Wyświetlenia na znanych portalach
  Reklamy Twojej firmy będą wyświetlały się w popularnych serwisach, takich jak Onet, TVN, YouTube, a także na portalach branżowych. Dzięki temu Twoja marka będzie aktywnie promowana i zostanie zapamiętana przez internautów.
   
 • Szeroki zasięg reklamy
  Zaletą usługi jest to, że reklama wizerunkowa Twojej firmy może być wyświetlana na milionach stron internetowych. Znacznie zwiększysz widoczność Twojej marki w sieci, stanie się ona rozpoznawalna i będzie chętniej wybierana niż konkurencja.
   
 • Kompleksowa obsługa
  Wszystkie działania są projektowane przez naszych Specjalistów, dzięki czemu nie musisz martwić się przygotowaniem potrzebnych materiałów, takich jak bannery graficzne oraz treści reklam. Z nami oszczędzasz swój cenny czas.
   
 • Narzędzie Public Relations
  Dzięki Kampanii Wizerunkowej dotrzesz do swoich Klientów z niestandardowymi komunikatami, takimi jak atrakcyjna promocja lub ciekawe wydarzenie w Twojej firmie.
   
 • Natychmiastowa emisja
  Korzystając z Kampanii Wizerunkowej nie musisz długo czekać na efekt w postaci wyświetlania reklam – Twoja kampania będzie widoczna w sieci od razu po procesie aktywacji.
   
 • Precyzja przekazu
  Możliwość precyzyjnego ustalenia grupy docelowej w ustawieniach kampanii sprawi, że reklama wizerunkowa będzie odbierana przyjaźnie przez internautów i tym samym zwiększysz prawdopodobieństwo skorzystania z oferty.
   
 • Elastyczność i dynamika zmian
  Kampania jest bardzo elastyczna – w każdym momencie możesz zmienić bannery graficzne oraz przekaz reklamowy, dzięki czemu będzie ona zawsze aktualna i dopasowana do Twoich potrzeb.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Kompleksowa opieka

Twoją kampanią będzie opiekował się indywidualny Account Manager. Otrzymasz wsparcie zarówno w dobraniu optymalnej strategii prowadzenia kampanii, jak i stałą opiekę doradczą w trakcie emisji reklam.

 

Certyfikowani Specjaliści

Twoją kampanię poprowadzi certyfikowany Specjalista, który dzięki swojemu doświadczeniu maksymalnie zwiększy zasięg reklam. Proponowane modyfikacje są zawsze zgodne z obowiązującymi trendami. Będziesz mieć pewność wysokiego poziomu prowadzonych działań. 

 

Raportowanie w każdym momencie

Dzięki rzetelnym raportom naszych specjalistów, dowiesz się jakie rezultaty przynosi obsługiwana kampania. Na postawie uzyskanych informacji, zaproponujemy Ci rozwiązania mające na celu zoptymalizowanie Twojego budżetu reklamowego.

 

Obsługa linków sponsorowanych GRATIS

Skorzystaj z usługi Kampanii Wizerunkowej, a przeprowadzimy dla Ciebie obsługę linków sponsorowanych zupełnie za darmo. Dzięki temu zwiększysz siłę oddziaływana swojej reklamy!

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń