KW

Kampania Banerowa

już od 690 zł / miesiąc

Prowadzona przez naszych specjalistów kampania banerowa pozwoli Ci dotrzeć do milionów odbiorców. Reklamy bannerowe oraz tekstowe swoim zasięgiem obejmują wszystkie strony internetowe będące w Sieci Reklamowej Google. Reklama kontekstowa może wyświetlać się użytkownikom o sprecyzowanym profilu zainteresowań oraz na konkretnie wybranych stronach.

ZALETY KAMPANII BANEROWEJ

 • Precyzyjne kierowanie reklam
  Możesz wyświetlać reklamy na milionach stron w ramach Sieci Reklamowej Google. Możesz też wskazać konkretne witryny, które są często odwiedzane przez Twoich klientów, i na nich skupiać całą promocję.
   
 • Kontekstowe wyświetlanie
  Reklamy Twojej firmy mogą wyświetlać się kontekstowo na stronach o określonej przez Ciebie tematyce. Nie musisz wskazywać konkretnych stron, system wybierze za Ciebie strony o odpowiedniej tematyce, w tym niewielkie fora i blogi, których możesz nie znać. 
   
 • Docieraj do swoich klientów
  Możesz dokładnie sprecyzować komu maja się wyświetlać reklamy kontekstowe. Dzięki znajomości charakterystycznych cech grupy odbiorczej Twoich produktów lub usług, bez problemu dotrzesz z reklamą do odpowiednich osób. Takie rozwiązanie stwarza znacznie większe możliwości pozyskiwania Klientów.
   
 • Wyświetlenia na znanych portalach
  W ramach kampanii banerowej Twoja reklama będzie widoczna na najpopularniejszych portalach branżowych oraz serwisach takich jak Onet, TVN, Youtube i inne. Takie rozwiązanie pozwala na skutecznie promowanie marki wśród Internetów.
   
 • Kompleksowa obsługa
  W ramach kampanii banerowej Twoja reklama będzie widoczna na najpopularniejszych portalach branżowych oraz serwisach takich jak Onet, TVN, Youtube i inne. Takie rozwiązanie pozwala na skutecznie promowanie marki wśród Internetów.
   
 • Natychmiastowa emisja
  Korzystając z Kampanii Wizerunkowej nie musisz długo czekać na efekt w postaci wyświetlania reklam – Twoja kampania będzie widoczna w sieci od razu po procesie aktywacji.
   
 • Elastyczność i dynamika zmian
  W trakcie trwania kampanii, możesz w każdej chwili zmienić treść przekazu reklamowego oraz wygląd banneru. Dzięki temu, wyświetlana reklama kontekstowa będzie zawsze dopasowana do aktualnej strategii Twojej firmy.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Kompleksowa opieka

Możesz konsultować się z nami na każdym etapie współpracy, dzięki temu strategia rozwoju Twojego serwisu będzie zawsze odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Certyfikowani Specjaliści

Twoją kampanię poprowadzi certyfikowany Specjalista, który dzięki swojemu doświadczeniu maksymalnie zwiększy zasięg reklam. Proponowane modyfikacje są zawsze zgodne z obowiązującymi trendami. Będziesz mieć pewność wysokiego poziomu prowadzonych działań. 

 

Raportowanie w każdym momencie

Od momentu rozpoczęcia współpracy, nasi specjaliści będą kontrolować przebieg kampanii oraz dokonają rzetelnej oceny tego, czy przyczynia się ona do realizacji wcześniej ustalonych celów marketingowych.

 

Obsługa linków sponsorowanych GRATIS

W celu wzmocnienia przekazu reklamowego, w ramach Kampanii Banerowej oferujemy także darmową obsługę linków sponsorowanych. Takie rozwiązanie pozwoli Ci znacznie zredukować koszty związane z promocją firmy.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Kliknij i zadzwoń