Facebook Event

już od 699 zł / miesiąc

Event marketing to usługa obejmująca promocję wydarzeń firmowych w celach reklamowych, sprzedażowych lub wizerunkowych. Przyciągające uwagę wydarzenia sprawią, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana przez jej środowisko zewnętrzne oraz wzbudzi zaufanie wśród wielu potencjalnych odbiorców jej produktów i usług.

ZALETY FACEBOOK EVENT

 • Zwiększ skuteczność działań promocyjnych
  Organizacja wydarzeń na Facebooku to świetny sposób na dyskretne reklamowanie swojej marki oraz doskonała alternatywa dla postów zamieszczanych na fanpage'u.
   
 • Potęga rekomendacji
  Atrakcyjnie przygotowane wydarzenie pozwoli Ci przyciągnąć większa liczbę użytkowników, którzy wezmą w nim udział lub udostępnią je na swojej osi czasu, przyciągając tym samym swoich znajomych.
   
 • Świetna forma promocji
  Event marketing to nie tylko promocja wydarzenia, ale także firmy, marki, bądź idei.
   
 • Komunikacja
  Event marketing stanowi świetny sposób na nawiązanie kontaktu z konsumentami. Umożliwia oddziaływanie na Klientów oraz poznanie ich postaw i opinii.
   
 • Kształtuj opinię społeczną
  Promuj pozytywne wydarzenia lub idee, aby stworzyć społeczność popierającą cele wyznaczone przez Twoją firmę. 

Dlaczego z nami?

Strategiczne podejście

Bez względu na to jakiego rodzaju wydarzenie chcesz wypromować, możesz mieć pewność, że przygotowywane wpisy będą spójne z wartościami jakimi kieruje się Twoja firma. Nie ograniczamy się tylko do promocji wydarzenia, ale staramy się budować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Nasz specjalista będzie przekazywał Ci zapytania od użytkowników, tak aby ich potrzeby mogły być na bieżąco realizowane.

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie.

 

Kompleksowość działań

Nasz specjalista zajmie się kompleksową obsługą wydarzenia. Przygotuje dla Ciebie atrakcyjne treści wpisów, grafikę oraz koncepcje promocji eventu.

 

Doświadczenie

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego Specjalisty będziesz mieć pewność, że nigdy nie popełnisz social mediowego faux pax.

 

Elastyczne dopasowanie do potrzeb firmy

Będziemy na bieżąco wprowadzać aktualizacje oraz sporządzać wpisy doskonale odpowiadające charakterowi oraz celowi promowanego wydarzenia.

 

Wpisy zgodne z aktualnymi potrzebami firmy

Urodziny szefa? Prowadzona rekrutacja? Sukcesy w firmie? Podziel się tym ze swoimi fanami!
Dzięki szczegółowemu harmonogramowi wpisów, który przygotuje dla Ciebie Specjalista, Twój profil będzie zawsze aktualny. 

 

Antytrolling

Nasz specjalista zadba o porządek na stronie wydarzenia. Komentarze niezwiązane z tematem będą szybko usuwane, dzięki czemu event stanie się atrakcyjniejszy dla osób nim zainteresowanych.

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń