Facebook Ads

już od 299 zł / miesiąc

W ramach usługi Facebook Ads tworzymy atrakcyjne przekazy reklamowe, które są doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Ogromna, stale rosnąca liczba użytkowników Facebooka sprawia, że jest to idealne miejsce do pozyskiwania nowych klientów. Reklamy wyświetlają się dokładnie tym osobom, które interesują się Twoimi usługami. Niewątpliwie jest to nowoczesny sposób promowania firmy w sieci.

ZALETY FACEBOOK ADS

 • Dostęp do bardzo szerokiego grona odbiorców
  Pośród milionów użytkowników Facebooka, z pewnością kryją się Twoi potencjalni klienci.
   
 • Możliwość precyzyjnego zdefiniowania grupy docelowej
  Dzięki usłudze Facebook Ads masz pewność, że reklama dotrze dokładnie do tych osób, które mogą zainteresować się Twoimi produktami lub usługami. Wiele dostępnych zmiennych sprawia, że w optymalny sposób określisz grupę odbiorców.
   
 • Reklama przyjazna użytkownikowi
  Facebook Ads to przyjazny i nienachalny sposób promowania Twoich usług. Dzięki wykorzystaniu grafiki, atrakcyjność wizualna przekazu znacznie wzrasta.
   
 • Korzystny sposób płatności
  Płatność naliczona jest dopiero wtedy, gdy użytkownik podejmie akcję. Nie musisz więc martwić się o przekroczenie wcześniej ustalonego budżetu.
   
 • Większa konwersja
  Szczegółowo ustalona grupa odbiorców przyczynia się do zwiększenia współczynnika konwersji. Facebook Ads to znakomity sposób na dotarcie do przyszłych nabywców Twoich produktów.
   
 • Wykorzystaj potencjał rekomendacji
  Im więcej użytkowników podejmie akcję w ramach Facebook Ads, tym bardziej rozprzestrzeni się Twoja reklama. Dzięki temu dotrzesz do wielu potencjalnych odbiorców Twoich usług.

   

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie.

 

Kompleksowość działań

Przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji reklam, zaproponujemy harmonogram ich publikacji oraz zapewnimy właściwą optymalizację kampanii. Wszechstronne działania naszych specjalistów zapewnią Ci wygodę oraz pozwolą zaoszczędzić czas.

 

Doświadczenie

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego Specjalisty będziesz mieć pewność, że nigdy nie popełnisz social mediowego faux pax.

 

Elastyczne dopasowanie do potrzeb firmy

Dopasujemy harmonogram wyświetlania reklam do potrzeb Twojej firmy. Niezależnie od tego jak będzie zmieniać się jej strategia, dokonamy właściwej konfiguracji kampanii.

Strategiczne podejście

Dobierzemy właściwą grupę odbiorców Twoich reklam oraz dokonamy optymalnego wyboru celu kampanii, tak aby była ona spójna z wartościami i dążeniami Twojej firmy.

Wszechstronna reklama

FB Ads to usługa dająca spore możliwości formułowania reklam. Nasi specjaliści zadbają o ich właściwą treść oraz atrakcyjność wizualną, tak aby dotarły one do precyzyjnie zdefiniowanej grupy docelowej.

Aktualna reklama

Zadbamy o to, aby reklama była dopasowana do bieżących potrzeb Twojej firmy. Nasi specjaliści przygotują materiały promujące aktualnie dostępne produkty, usługi lub bieżące wydarzenia firmowe.

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Kliknij i zadzwoń