Facebook

zapraszamy
do zapoznania się
z filmem

Prowadzenie Facebooka

już od 375 zł / miesiąc

Aktywnie prowadzony profil na portalu Facebook umożliwi Ci komunikowanie się z Twoimi klientami. Zaprezentujesz firmę jako partnera do dyskusji, będziesz pozyskiwać wiedzę na temat ich potrzeb i oczekiwań. Komunikacja w mediach społecznościowych to marketing XXI wieku oraz innowacyjny sposób budowania marki.

Zalety Prowadzenia Facebooka

 • Komunikuj się ze społecznością fanów
  Profil Twojej firmy na Facebooku umożliwi Ci bezpośrednie komunikowanie się ze społecznością Twoich fanów, dzięki czemu na bieżąco będziesz informować ich o nowościach w ofercie, ważnych wydarzeniach z życia firmy czy innych istotnych dla Ciebie informacjach.Twoi Klienci będą zawsze świetnie poinformowani o tym, na czym Ci szczególnie zależy.
   
 • Docieraj z ofertą do nowych Klientów
  Czy wiedziałeś o tym, że gdyby Facebook był krajem, to stanowiłby trzecie pod względem liczby mieszkańców państwo, zaraz po Indiach i Chinach?Społeczność Facebooka liczy już ponad miliard aktywnych użytkowników na świecie, w tym 12 milionów w Polsce. Wśród nich są także Twoi Klienci. Dzięki profilowi na Facebooku skutecznie dotrzesz  ze swoją ofertą do tych, którzy mogą być zainteresowani właśnie Twoimi produktami lub usługami.
   
 • Używaj FB do wsparcia działań Public Relations 
  Prowadzenie Facebooka firmowego zapewni Ci możliwość dotarcia do Twoich Klientów z takim przekazem, na jakim Ci zależy. Dzięki temu, to Ty sam będziesz mieć możliwość kreowania pozytywnego wizerunku firmy, zgodnie ze swoją wizją i strategią.
   
 • Wzbudzaj zaufanie i lojalności Klientów
  Aktywnie prowadzony profil z atrakcyjnymi wpisami branżowymi sprawi, że zyskasz zaufanie swoich fanów i staniesz się dla nich bliższy niż konkurencja. Postawa eksperta w branży, który mówi językiem społeczności Facebooka spowoduje ocieplenie wizerunku firmy i zwiąże z Tobą Klientów na dłużej.
   
 • Dowiedz się jakie są oczekiwania Twoich Klientów
  Komunikacja ze społecznością Twoich fanów sprawi, że stale będziesz pozyskiwać informacje o ich potrzebach. Dzięki temu dostosujesz swoje usługi do ich bieżących oczekiwań.
   
 • Kreuj popyt wśród swoich Klientów 
  Poprzez atrakcyjną prezentację swoich produktów lub usług zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą i na bieżąco będziesz wzbudzać potrzebę zakupu.
   
 • Błyskawicznie docieraj ze swoim przekazem 
  Prowadzenie Facebooka umożliwi Ci przekazywanie bieżących informacji, dla których strona internetowa Twojej firmy nie zawsze jest odpowiednim miejscem. Będziesz komunikował się ze swoimi Klientami w czasie rzeczywistym, bez konieczności czasochłonnego wprowadzania zmian na stronie czy wysyłki mailingowej.
   
 • Wspieraj swoje działania marketingowe
  Aktywne prowadzenie profilu firmowego na Facebooku sprawi, że wzmocnisz i uzupełnisz wszystkie działania marketingowe, które dotychczas zostały podjęte. Odpowiednio prowadzony fanpage będzie pozytywnie wpływać na zwiększanie widoczności Twojej witryny w wyszukiwarce Google. 

 • Bądź obecny w najbardziej prestiżowym miejscu w sieci
  Facebook jest obecnie jednym z tych miejsc w internecie, gdzie użytkownicy najchętniej spędzają swój czas. Obecność Twojej firmy wśród nich sprawi, że będziesz na topie: zawsze osiągalny i dostępny dla Klientów. 

 • Korzystaj z ogromnego zasięgu dotarcia do Klientów
  Szerokie grono użytkowników Facebooka zapewni Ci dotarcie do bardzo dużej liczby nowych, potencjalnych Klientów - odbiorców Twoich produktów i usług. 

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy. 

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.


Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie.

 

Kompleksowość działań

Założymy profil firmy, uzupełnimy go i zaprojektujemy strategię komunikacji z Twoimi fanami. Specjalista przygotuje szczegółowe harmonogramy wpisów, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki kompleksowości obsługi, więcej czasu poświęcisz sprawom swojej firmy.

 

Doświadczenie

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego Specjalisty będziesz mieć pewność, że nigdy nie popełnisz social mediowego faux pax.

 

Elastyczne dopasowanie do potrzeb firmy

Dopasowanie częstotliwości wpisów oraz natężenia działań zgodnie ze strategią Twojej firmy sprawią, że wszelkie działania marketingowe podejmowane w sieci będą spójne.

 

Wpisy zgodne z aktualnymi potrzebami firmy

Urodziny szefa? Prowadzona rekrutacja? Sukcesy w firmie? Podziel się tym ze swoimi fanami!
Dzięki szczegółowemu harmonogramowi wpisów, który przygotuje dla Ciebie Specjalista, Twój profil będzie zawsze aktualny. 

 

Antytrolling

Możliwość szybkiego reagowania  na to, co mówią Twoi fani pozwoli Ci skutecznie zweryfikować podjęte działania. Dzięki temu, Twój profil będzie przystępny dla odwiedzających gości oraz stanie się miejscem merytorycznych dyskusji.


 

Gwarancja własności profilu

Możesz mieć pewność, że  po zakończeniu współpracy przekażemy Ci pełnowartościowy profil Twojej firmy wraz z historią, społecznością fanów oraz całą infografiką. Otrzymasz dane dostępowe, które umożliwią Ci kontynuację profilu i dalszą realizację Twoich celów marketingowych. 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń