Blog Ekspercki

zapraszamy
do zapoznania się
z filmem

Blog Ekspercki

już od 990 zł / miesiąc

Prowadzenie Bloga Eksperckiego pozwala wyeksponować wiedzę i doświadczenie branżowe, dzięki czemu wzmocnisz swoją pozycję w branży i wyróżnisz się spośród konkurencji. Zredagujemy dla Ciebie specjalistyczne artykuły na podstawie szczegółowej analizy. Ruch na Twojej stronie się zwiększy, ponieważ trafią na nią osoby poszukujące odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Rozwiązując problemy i dzieląc się wiedzą, poszerzysz grono Klientów, a co najważniejsze: zbudujesz długotrwałe relacje.

ZALETY BLOGA EKSPERCKIEGO

 • Wyróżnij się na tle konkurencji
  Internautom coraz trudniej odnaleźć fachową i merytoryczną wiedzę wśród ogromu tekstów, często amatorskich i niewiadomego pochodzenia. Opracujemy dla Ciebie blog, który wyróżni Cię na tle innych. Dzięki profesjonalnym treściom, a także cykliczności ich publikacji, zdobędziesz szacunek oraz zaufanie wśród odbiorców, które zaprocentują w przyszłych wyborach konsumenckich. Konkurencja będzie postrzegać Cię jako lidera.
   
 • Buduj długotrwałą relację
  Wartościowa treść, na którą trafi internauta, pozwoli zbudować pozytywną więź i sprawi, że odbiorca będzie śledzić Twoje kolejne wpisy lub udostępni je w mediach społecznościowych. Stworzenie tego typu relacji ma bardzo dużą moc oddziaływania na Klienta i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
   
 • Wzmocnij wartość swojego serwisu
  Odpowiednia treść oraz zastosowanie słów kluczowych pozytywnie wpłynie na widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Ponadto linkowanie pomiędzy stroną, a blogiem wzmocni jej wartość. Właściwy content jest bardzo ważnym elementem przy efektywnej promocji w naturalnych wynikach wyszukiwania, dlatego warto działać kompleksowo.
   
 • Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom odbiorcy
  Ogromną zaletą bloga jest to, że odbiorca sam wyszukuje interesujące go hasła i samodzielnie trafia na Twoją stronę. Dzięki Specjalistom WebDoctor dowiesz się jakie nurtujące pytania wpisują Twoi Klienci do wyszukiwarki w poszukiwaniu odpowiedzi. Udzielając pomocy i rozwiązując problemy, w postaci odpowiedzi - ciekawego artykułu, zbudujesz trwałą i wartościową relację.
   
 • Dowiedz się co myślą i czego szukają klienci
  Dzięki możliwości komentowania artykułów, odbiorca nawiąże z Tobą dialog - poczuje się ważny oraz szanowany. Interakcja z czytelnikami jest niezmiernie istotna ze względu na uzyskanie informacji zwrotnej o użyteczności materiału. Jest to także cenna wskazówka, która prowadzi do analizy i nadania kierunku zmianom swojej strategii marketingowej oraz oferty sprzedaży.
   
 • Bądź widoczny
  Prowadząc fanpage lub inny profil w mediach społecznościowych trudno jest zaprezentować dłuższe i bardziej fachowe treści. Idealnym uzupełnieniem do kampanii społecznościowej jest oznaczenie artykułów na blogu przyciskami, np "Lubię to!", "Udostępnij" czy "+1". Umożliwia to zasygnalizowanie użytkownikom mediów społecznościowych wartościowych artykułów, które zamieszczane są na blogu. Ponadto warto połączyć obie usługi i stworzyć uzupełniającą się i spójną komunikację z odbiorcami, która zaowocuje wzrostem zainteresowania Twoją ofertą.
   
 • Wesprzyj inne działania marketingowe
  Prowadzenie Bloga Eksperckiego jest bardzo ważnym elementem kompleksowej strategii marketingowej firmy. Wszystkie dotychczasowe działania w tym obszarze zostaną wzmocnione i będą się nawzajem uzupełniały, co przyniesie Ci większą rozpoznawalność wśród Twoich potencjalnych klientów
   

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.


Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.


Gwarancja stałych kosztów miesięcznych

Kwota przeznaczona na prowadzenie wszystkich usług nigdy nie przekroczy wskazanego przez Ciebie budżetu, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz pozostałe inwestycje w firmie. 

 

Kompleksowość działań

Założymy Blog Ekspercki, stworzymy tematy treści oraz same teksty, a także zaprojektujemy strategię komunikacji z odbiorcami. Przygotujemy dla Ciebie szczegółowe harmonogramy treści na bloga dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki kompleksowości obsługi, będziesz mieć więcej czasu na sprawy firmy.

 

Doświadczenie

Szeroki zakres umiejętności naszych Specjalistów sprawi, że Twój Blog Ekspercki będzie dopracowany w każdym calu, zarówno pod kątem tekstu, grafiki, struktury jak i przekazu marketingowego. Dodatkowo wieloletnie doświadczenie specjalistów WebDoctor zapewni Tobie kompleksowe podejście do wykonywanej usługi, a także fachowe doradztwo w zakresie możliwości poszerzania swojej kampanii e-marketingowej.

Elastyczne dopasowanie do potrzeb firmy

Dopasowanie częstotliwości umieszczenia tekstów oraz natężenia działań zgodnie ze strategią Twojej firmy sprawią, że wszelkie działania marketingowe podejmowane w sieci będą spójne, a tym samym bardziej efektywne.

Indywidualne i profesjonalne podejście

Rozpoczynając współpracę zrobimy wszystko, aby jak najlepiej poznać ofertę oraz specyfikę Twoich usług czy produktów. Dzięki zgłębieniu charakterystyki Twoich klientów stworzymy efektywne i wartościowe treści, których poszukują odbiorcy w internecie.

Interakcja z czytelnikami

Zadbamy o monitorowanie komentarzy do artykułów: odpowiemy na zapytania czytelników oraz usuniemy ewentualne, wulgarne i obraźliwe wpisy, które łamią podstawowe zasady współżycia społecznego i dobrych obyczajów. Zapewnimy Tobie spokój i kontrolę nad treściami na Blogu Eksperckim. 

Gwarancja własności bloga

W momencie zakończenia współpracy otrzymasz pełnowartościowy dostęp do Twojego Bloga Eksperckiego, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie kontynuować prowadzenie strony oraz kontaktować się z jej czytelnikami. 

   

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń