Artykuły Sponsorowane

już od 490 zł / publikację

Artykuły sponsorowane to znakomity sposób promocji produktów lub usług firmy. Nie ulega wątpliwości, że wysokiej jakości oraz autentyczne treści doskonale wzbogaconą Twoją witrynę. Tworzone przez nas teksty dostarczają wielu przydatnych informacji określonej grupie odbiorców, a także subtelnie wskazują rozwiązania wykorzystujące Twoje usługi. Pozwala to na nawiązanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami oraz budowanie korzystnego wizerunku firmy.

ZALETY ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

 • Dyskretna forma reklamy
  Stworzymy treści, które w subtelny sposób nakierują potencjalnych klientów na Twoje produkty lub usługi.

 • Przewaga nad konkurencją
  Obecność artykułów sponsorowanych na wielu witrynach pozwala wyróżnić się na rynku oraz zbudować wizerunek rzetelnej, godnej polecenia firmy
   
 • Wzmocnienie profilu linkowego
  Dzięki umieszczeniu linków dofollow na witrynach zawierających artykuły sponsorowane, potencjalni klienci zostaną automatycznie przekierowani na Twoją stronę

 • Wyższa pozycja w Google
  Linki dofollow przyczyniają się także do zwiększenia zaufania Twojej strony w wyszukiwarkach, co skutkuje lepszą widocznością w Google.

 • Budowanie długotrwałej relacji
  Wartościowe treści nawiązujące do działań podejmowanych przez Twoją firmę pozytywnie wpłyną na ich przyszłe wybory konsumenckie oraz sprawią że wśród potencjalnych klientów wzrośnie świadomość Twojej marki.

 • Większa skuteczność działań marketingowych
  Artykuły sponsorowane świetnie uzupełniają się z innymi działaniami podejmowanymi w zakresie promocji firmy. Dzięki temu, jej rozpoznawalność w oczach potencjalnych klientów znacznie wzrośnie.

Dlaczego z nami?

Dokonuj zmian w trakcie trwania umowy

Współpracując z nami dopasujesz zakres oraz intensywność usług, (z których korzystasz) do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

Korzystaj z najnowszych rozwiązań 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze zdobycze marketingu internetowego, tak aby maksymalnie zwiększyć skuteczność i wydajność działań.

Jedna umowa i faktura dla wszystkich usług

Chcesz skorzystać z wielu rozwiązań marketingu internetowego? Nic prostszego, sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę uwzględniającą wszystkie, interesujące Cię usługi.

Dostęp do wielu serwisów

Treści mogą być zamieszczane na stronach zróżnicowanych pod względem wskaźnika ruchu oraz ceny za publikacje.

Wszechstronne działania

Opracowując artykuły zadbamy zarówno o wartościową treść, jak i odpowiednią oprawę graficzną i przekaz marketingowy.

 

Stała opieka

Kontakt z Opiekunem oraz dostęp do Panelu Klienta pozwolą Ci, w dogodnym dla Ciebie czasie, konsultować prowadzone działania oraz monitorować przebieg kampanii.

 

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń