Social Media

Czy wiedziałeś, że statystycznie co trzeci Polak posiada konto w mediach społecznościowych? 

Social Media odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych. Są one łatwo dostępne i przede wszystkim - bardzo popularne. Aktywnie prowadzony profil społecznościowy odgrywa ważną rolę nie tylko w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim, umożliwia dotarcie do dużego grona nowych odbiorców. 

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych  – bądź na topie: obecny wszędzie tam, gdzie Twoi klienci.

Prowadzenie Facebooka

już od 375 zł / miesiąc

Aktywnie prowadzony profil na portalu Facebook umożliwi Ci komunikowanie się z Twoimi klientami. Zaprezentujesz firmę jako partnera do dyskusji, będziesz pozyskiwać wiedzę na temat ich potrzeb i oczekiwań. Komunikacja w mediach społecznościowych to marketing XXI wieku oraz innowacyjny sposób budowania marki.

Facebook Ads

już od 299 zł / miesiąc

W ramach usługi Facebook Ads tworzymy atrakcyjne przekazy reklamowe, które są doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Ogromna, stale rosnąca liczba użytkowników Facebooka sprawia, że jest to idealne miejsce do pozyskiwania nowych klientów. Reklamy wyświetlają się dokładnie tym osobom, które interesują się Twoimi usługami. Niewątpliwie jest to nowoczesny sposób promowania firmy w sieci.

Facebook Remarketing

już od 299 zł / miesiąc

Usługa Facebook Remarketing polega na wyświetlaniu atrakcyjnych wizualnie reklam podążających. Osoby, które wcześniej odwiedziły witrynę Twojej firmy, zobaczą reklamy Twoich produktów lub usług w aktualnościach Facebooka. Dzięki temu, będą one doskonale widoczne dla potencjalnych nabywców Twoich usług.

Facebook Event

już od 699 zł / miesiąc

Event marketing to usługa obejmująca promocję wydarzeń firmowych w celach reklamowych, sprzedażowych lub wizerunkowych. Przyciągające uwagę wydarzenia sprawią, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana przez jej środowisko zewnętrzne oraz wzbudzi zaufanie wśród wielu potencjalnych odbiorców jej produktów i usług.

Kliknij i zadzwoń