Management Mentoring Program

Management Mentoring Program (2 dni)

 1. 1. Burza mózgów

  1. 1. Kim jest skuteczny manager z punktu widzenia Twojej organizacji
  2. 2. Kim jest skuteczny manager z punktu widzenia podwładnych
  3. 3. Jakie są najważniejsze cechy skutecznego managera

 2. 2. Neurolingwistyka - jak mówić, by być odebranym zgodnie ze swoimi intencjami

 3. 3. Racjonalizm a emocje czyli kiedy i jak komunikować, aby skutecznie dotrzeć do pracownika
  1. 1. Budowa mózgu człowieka (mózg pierwotny i racjonalny)
  2. 2. Mechanizm windy
  3. 3. Jak wykorzystywać wiedzę o emocjach człowieka  w perspektywie skutecznego zarządzania

 1. 4. Zachowanie asertywne w przypadku otrzymania negatywnego komunikatu jako środek do osiągania własnych celów bez powodowania konfliktu

 2. 5. Typologie psychologiczne - jak rozpoznać i nauczyć się dostosowywać język przekazu do każdej z nich, aby osiągnąć zamierzony efekt

 3. 6. Skuteczne delegowanie zadań (6 poziomów delegacji zadań jako precyzyjne narzędzie do osiągania zamierzonego celu)

 4. 7. Jak bezkonfliktowo i asertywnie upominać i neutralizować niepożądane zachowania członków swojego zespołu

 5. 8. Konflikty w pracy - jak współpracować z kimś z kim się nie lubicie

 6. 9. Jak udzielać motywacji słownej

 7. 10. Co motywuje ludzi do pracy i jak tworzyć skuteczne systemy motywacyjne w zależności od charakteru pracy członka zespołu

 8. 11. Zarządzanie pracą w czasie - macierz eisenhowera 

Prowadzący szkolenie

Grzegorz Kordeczka

Strateg eMarketingu, Trener Biznesu, Przedsiębiorca

Właściciel 3 przedsiębiorstw w tym m.in. WebDoctor.pl,.pl oraz takich marek jak eMarketing.pl czy Akademia-eCommerce.pl.

Szkoli, obsługuje, największyche marki zarówno z sektora B2B jak i B2C. Realizował projekty strategiczne i szkoleniowe m.in. dla: ENEA, OSRAM, CURVER, MEDIA EXPERT, ORIFLAME, MIASTO POZNAŃ, UNIWERSYTET WARSZAWSKI. Wykłada na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Prelegent szkoleń i konferencji organizowanych przez tak znamienitych organizatorów jak: Milewski & Partnerzy, 360SBC, Braian Tracy International.

Piszą o nim takie marki jak Pulsu Biznesu, czasopismo Online Marketing czy Głos Wielkopolski.

Pomógł klientom, dzięki tworzonym przez niego i jego trenerów strategiom eMarketingowym, właściwie prowadzić działania w internecie, uzyskując dla nich zyski liczone w milionach złotych. Grzegorz szkoli przedstawicieli biznesu i korporacji skuteczności biznesu, eMarketingu, organizacji.

Jego warsztat inżynierii i metodologii należy do najbardziej zaawansowanych i skutecznych co udowodnił już w setkach organizacji.

Stąd znane motto Grzegorza brzmi: Sukces to nie przypadek. Zostań reżyserem swojego szczęścia.

Opinie o naszych szkoleniach

Urszula Płonka

Szkolenie było fantastyczne, dużo się dowiedzieliśmy, uważamy, że takie szkolenie przydaje się w biznesie MLM i mamy ochotę na coś więcej...

 

Mateusz Wróbel

Łatwość przekazywania wiedzy opakowane w prostotę powoduje, że Twój biznes po tym szkoleniu pójdzie niesamowicie do przodu! Mega polecam Grześka za wiedzę i normalność! Pozdrawiam.

 

Tingting Liu

Inspiruje, motywuje, ale przede wszystkim i z wszystkimi chętnymi dzieli sie swoją ogromną wiedzą:) Napewno nie jednym z Was pomoże osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia! A droga ta z Grzegorzem będzie pozytywnie zakręcona.

 

Krzysztof Witkowski

Szkolenia prowadzone przez Grzegorza wzniosą Twoją firmę na wyżyny możliwości. Warto wydać każdą złotówkę bo zostanie wielokrotnie zwrócona. Dużo konkretnej wiedzy, pełen profesjonalizm, a co najważniejsze fachowa obsługa po szkoleniu powoduje, że nie ma konkurencji na rynku. Jeżeli zależy Ci na Twojej firmie to nawet się nie zastanawiaj. Grzegorz dziękuję za każdą pomoc i życzliwe podejście.

 

Dlaczego z nami?

Podoba Ci się ta usługa?

dodaj do listy życzeń

Kiedy dodasz wszystkie proponowane przez Ciebie rozwiązania do listy życzeń, prześlij je do eksperta, aby przygotował dla Ciebie propozycję optymalnej strategii dla Twojej firmy wraz z szczegółową ofertą cenową.

Inne usługi, które mogą cię zainteresować

Kliknij i zadzwoń